Профайлінг и тренінги DiSC
Профайлінг и тренінги DiSC
Формат
Профайлинг и тренинги DiSC
Программа

Типологія DiSC – новаторська технологія профайлінга, ефективність якої оцінили 75% власників і керівників найбільших міжнародних компаній, що входять в рейтинг Fortune Global 500.

У сучасному бізнес-середовищі конкуренція висока, як ніколи. І щоб компанія була успішною і входила в число лідерів на ринку, недостатньо просто великої кількості матеріальних і людських ресурсів. Успіх залежить від того, наскільки грамотно ви ними розпорядитеся.

Профайлинг і тренінги DiSC дозволяють:

 • Бути грамотним керівником: вміти надихати і нематеріально мотивувати підлеглих, грамотно делегувати, стимулювати командну роботу, підтримувати здоровий клімат в колективі.
 • Шукати і наймати найбільш підходящих співробітників: точніше визначати невідповідних кандидатів під час співбесід, адаптувати нових співробітників до посади швидко і безболісно.
 • Підвищити ефективність роботи HR: грамотно управляти талантами співробітників, формувати корпоративну культуру належного рівня, знизити рівень стресу від роботи.
 • Займатися розвитком і навчанням працівників: визначити, яких якостей не вистачає співробітникам, і розвинути їх, вибирати ті форми і курси навчання, які найбільш оптимальні для співробітників.
 • Вибирати найбільш оптимальну стратегію комунікації та налагодити командну роботу: навчитися висловлювати свою точку зору і чути думку інших, звести до мінімуму конфлікти, знайти спільну мову з колегами та стати однією командною.
 • Ефективно взаємодіяти з клієнтами і партнерами: знайти підхід до будь-якій людині і навчитися переконувати.

Типологія DiSC ґрунтується на аналізі 4 факторів поведінки – реакції людини на:

 1. Проблеми і труднощі.
 2. Людей і взаємодію з ними.
 3. Темп і сталість.
 4. Правила та обмеження.

Типологічна модель DiSC застосовується в різних бізнес-процесах і є саме тією перевагою, що дозволить зробити ваш бізнес максимально ефективним і продуктивним.

Хто і чому зацікавлений в профайлінгу і тренінгах DiSC:

 • Власники і керівники, щоб: орієнтуватися на тип особистості при підборі співробітника на посаду, забезпечити максимальну залученість співробітників, при спілкуванні з партнерами, клієнтами.
 • Директори по персоналу, HBP, L & D і T & D, щоб: формувати і розвивати кадровий резерв, ввести культуру зворотного зв'язку і розвитку, більш якісно підбирати і навчати співробітників.
 • Директори продажу і комерційні директори, щоб: навчити підлеглих навику комунікації з клієнтом в залежності від типу особистості, прикріплювати клієнтів за тими менеджерами, які зможуть знайти з ними спільну мову.
 • Директори з маркетингу і реклами, щоб: знати, як «зачепити» цільову аудиторію, визначати тип особистості клієнта і враховувати його у побудові комунікації з ним.
 • Директори з клієнтського сервісу та рекламацій, щоб: навчити підлеглих знаходити підхід до будь-яких клієнтів, прикріплювати клієнтів до найбільш підходящих їм за типом key-account менеджерів.
 • Фахівці з підбору персоналу та хедхантери, щоб: виходячи з вимог клієнта, підбирати найбільш підходящого кандидата, вміти пояснити клієнтові, чому саме цей кандидат йому підходить.
 • Психотерапевти, коучі та бізнес-тренери, щоб: швидко і точно визначати тип особистості, таланти і слабкості клієнта, спираючись на них вибирати найбільш оптимальну стратегію роботи.
 • Всі, хто розвивається і хоче досягти успіху, щоб: зрозуміти свої сильні та слабкі сторони, знайти свої таланти, вибрати найбільш підходящі для себе навчання і роботу, вміти знаходити спільну мову з будь-якою людиною, реалізувати себе, досягти успіху в особистому житті і професійній діяльності.

Типологія DiSC – універсальний багатофункціональний інструмент, необхідний кожній компанії і організації.

Мова йде про комунікативні компетенції, коучинг або цілепокладання, ефективність і продуктивність компанії в цілому і кожного співробітника окремо, розвиток або навчання – профайлинг і тренінги DiSC допомагають реалізувати себе і досягти успіху в тій сфері і тим способом, який підходить саме вам.

Детальніше про типологію DiSC тут.

З будь-яких питань і для замовлення профайлінга або тренінгу звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті або заповніть форму реєстрації.